Forum najlepszego klanu swiata VvV

Forum najlepszego klanu swiata VvV

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-25 16:09:49

Odys

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 44
Punktów :   

Zasady Przyjęć do VVV

Jako szeroko rozumiana propozycja opracowania jednolitego Regulaminu, proponuję określić pewne wytyczne do kryteriów przyjmowania nowych Wojów do VVV.

1. Odległość najdalszych miast kandydata, nie może być większa niż 1h statków transportowych od najbliższego miasta z VVV

2. Minimalna ilość pkt ogólnych kandydata nie może być mniejsza niż 50 000 pkt ogólnych i 5 000 w generałach.

3. (Aby nie powtórzył się przypadek Bacisza)  - Kandydat jest zobowiązany podać hasło dostępu Głownemu Sekretarzowi, aby w razie dłuższej nieobecności lub rezygnacji z gry surówka i złoto przeszły na własność soja. Natomiast Główny Sekretarz, dopóki Kandydat nie będzie nieaktywny, tj. nie będzie posiadał znaczak (i) w nazwie miasta, zobowiązuje się nie korzystać z konta Kandydata.

4. Wszelkie ataki bez wiedzy i zgody Rady Soja (Przywódca, Główny Sekretarz, Dyplomata, Generał, Gubernatorzy) na inne Sojusze automatycznie wykluczają z Naszego Sojuszu.


Czekam na inne propozycje i ustosunkowanie się do w/w :)

Offline

 

#2 2009-01-25 17:28:59

dimple

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zasady Przyjęć do VVV

Zgadzam się Odysem, warto uporządkować tą kwestię.
Nie wiem czy często zgłaszają się chętni do wstąpienia do VVV, czy sekretarz robi rekrutację, ale liczba członków powoli rośnie, a może wkrótce zmaleć, Bacisz pewnie będzie wkrótce usunięty.

Odniosę się do propozycji Odysa:
Ad.1 Racja, siłą naszego sojuszu jest mała odległość graczy od siebie, możemy szybko i skutecznie sobie pomóc w razie zagrożenia, ale wydaje mi się że niekoniecznie 1h, 3h też jest odległością która gwarantuje skuteczną pomoc.

Ad.2 5000 pkt w generałach ma niewielu obecnych członków sojuszu, może warto zobligować nas do podciągnięcia się.

Ad.3 Może warto wymienić się także numerami GG, lub e-mail.

Ad. 4 A co z atakami na graczy nieaktywnych z innych sojuszy?

Ponadto powinniśmy także pomyśleć o stronie zewnętrznej sojuszu.
Jak na razie jest bardzooo uboga, nie ma tam nawet imion władz sojuszu.
Chyba jest ktoś w sojuszu kto potrafi taką stronkę ładnie zrobić.

Offline

 

#3 2009-01-25 20:51:58

Odys

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 44
Punktów :   

Re: Zasady Przyjęć do VVV

dimple napisał:

Zgadzam się Odysem, warto uporządkować tą kwestię.
Nie wiem czy często zgłaszają się chętni do wstąpienia do VVV, czy sekretarz robi rekrutację, ale liczba członków powoli rośnie, a może wkrótce zmaleć, Bacisz pewnie będzie wkrótce usunięty.

Odniosę się do propozycji Odysa:
Ad.1 Racja, siłą naszego sojuszu jest mała odległość graczy od siebie, możemy szybko i skutecznie sobie pomóc w razie zagrożenia, ale wydaje mi się że niekoniecznie 1h, 3h też jest odległością która gwarantuje skuteczną pomoc.

Ad.2 5000 pkt w generałach ma niewielu obecnych członków sojuszu, może warto zobligować nas do podciągnięcia się.

Ad.3 Może warto wymienić się także numerami GG, lub e-mail.

Ad. 4 A co z atakami na graczy nieaktywnych z innych sojuszy?

Ponadto powinniśmy także pomyśleć o stronie zewnętrznej sojuszu.
Jak na razie jest bardzooo uboga, nie ma tam nawet imion władz sojuszu.
Chyba jest ktoś w sojuszu kto potrafi taką stronkę ładnie zrobić.

Co do pierwszego pkt. jestem w stan ie się zgodzić, iż 1h nie musi być graniczną odległością - może to być nawet 3h, drugi pkt. można obniżyć do 3000 pkt w generałach.
W trzecim pkt. ma racje Dimple, iż powinniśmy mieć jakiś dodatkowy kontakt. Może zamiast podawania hasła będzie obowiązkowa znajomość e-maila kandydata do VVV a ponadto mile widziany byłby nr GG lub komórki.

Odpowiadając na kwestię graczy nieaktywnych (z literką (i)) z innych soji myślę, żę bez żadnych problemów można ich atakować - niezależnie czy są z jakiś sojuszy, czy nie

Offline

 

#4 2009-01-26 14:28:07

Yetzuko

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: Zasady Przyjęć do VVV

Od dłuższego czasu nikt nie zgłosił chęci przystąpienia do sojuszu. Zrekrutowałem kilka osób z okolicy ale jak się okazało są niektywne (siedza cicho) i najchętniej przywrócił bym im status "farma - częstować się"

Mozna tez zaprezentowac sojusz na forum, sporo osob je odwiedza


go hard or go home

Offline

 

#5 2009-01-28 21:32:05

Le_Grom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zasady Przyjęć do VVV

Yetzuko napisał:

Od dłuższego czasu nikt nie zgłosił chęci przystąpienia do sojuszu. Zrekrutowałem kilka osób z okolicy ale jak się okazało są niektywne (siedza cicho) i najchętniej przywrócił bym im status "farma - częstować się"

Mozna tez zaprezentowac sojusz na forum, sporo osob je odwiedza

to chyba przełamałem niemoc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uiq3.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.pazdziernik2008.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.superpuder.pun.pl