Forum najlepszego klanu swiata VvV

Forum najlepszego klanu swiata VvV

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-30 13:50:01

Odys

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 44
Punktów :   

Morgocik

Morgocik ma 5 miast, przy tym 2 na jednej wyspie!

1. Na 27:73 jest Victor z kolonią PAWŁOSIN i on atakuje miasto Siabod na 21 levelu

2. Na 30:74 Diamentowy Jar atakują Liber z Andromedy i Diuny, Zundigrzech z Sexolissss, Dymon23 Z Demonti31, Ikarus z (no właśnie jak to się pisze?) - w każdym razie ma 2 miasta no i Cycek z Cycowa386
Dymon ponad to (ma dobrą flotę) blokuje port!

3. Agropol na 29:74 SuperBociu Z Megapolis, Ciastek z Mordor4, Lechu z Wina i Patix20 z Patix. Jak Liber będzie chciał to też może się przyłączyć np. blokując port, aby nie otrzymał posiłków. Jeśli nie, port blokuje SuperBociu:)

4. Stoner Rock i Rock n Roll na 26:73 jest celem Odysa i Varsaviana z Marmurowa i Miasta. W najgorszej sytuacji jest Dimple, który musi zablokować te 2 porty od strony morza i po zwycięskiej bitwie przyłączyć się do plądrowania Stoner Rock blokuje Odys, a Rock n Roll Varsowian.


Dimple mógłby pomóc jeszcze Wiktorowi (pkt.1) w blokadzie portu i plądrowaniu, bo Morgocik nie jest taki słaby

A teraz proszę o przegrupowanie wojsk w wyznaczone rejony, a Dimple w najbliższą okolicę 26:73.

Offline

 

#2 2008-12-30 15:01:35

Liber

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Morgocik

Dokładnie mam zamiar atakować Agropol na wyspie z winem i do tego Diamentowy jar na wyspie z kryształem. Pozostaje pytanie kiedy to robimy ?? wyślę wcześniej szpiegów żebym wiedział gdzie ile wojska wysłać ale on się szybko pokapuje bo z 10 na pewno stracę ;D

Offline

 

#3 2008-12-30 20:34:36

Odys

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 44
Punktów :   

Re: Morgocik

Napisałem post do Morgocika:
"Może przystąpisz do Naszego Soja? Bo siedzisz tu między nami jak smakowity rodzynek w cieście :) Zapraszamy "
Poczekamy na jego odpowiedź i przegrupowujmy wojo i flotę! Myślę, że powinniśmy go przekonać, iż jesteśmy zgranym sojem, nawet gdybyśmy przegrali z jego sojuszem.
To jest tylko gra i liczy się w niej również umiejętność współpracy w pokoju i w wojnie

Offline

 

#4 2008-12-30 21:44:35

Odys

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 44
Punktów :   

Re: Morgocik

A oto jego odpowiedź:

Narzie nie moge bo mam wojne i musze pomoc mojemu sojuszowi.

Ale pomysle o tym bo jest u Was moj stary znajomy Dimple a z nim sie dobrze wspolpracuje.


Czyli nie wiedział, że się na niego szykujemy tylko zbroił się bo u nich jest wojna. Jak na razie czas działa na naszą korzyść!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sw63.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.flatron5on5.pun.pl www.wship.pun.pl